parallax background

Anlatılan sizin başarı hikayeniz olabilir.


Daha Fazlası

Başarı hikayeleri anlatılan insanlar

Bill Gates

O makinalarla oynamayı bırak da ciddi olarak kendine iş bulmaya çalış!!!! demişti Bill Gates'in annesi.

Albert Einstein

Pek çok popüler kültür ürünü için konu veya bir ilham kaynağı olmuştur.
Einstein'ın 72. yaş gününde, UPI fotoğrafçısı Arthurr Sasse kendisini kameraya karşı gülümsetmeye çalışıyordu. Einstein o gün defalarca kameralara gülümsedikten sonra bu sefer dilini çıkardı. Bu fotoğraf Einstein'ın en ünlü fotoğraflarından biri olmuştur. 19 Haziran 2009'da orijinal fotoğraf bir açık arttırmada 74,324 dolara satılmış ve Einstein'ın en pahalı fotoğrafı olmuştur.

Marry Anderson

1903 yılının kış ayında New York’a yapılan bir ziyarette, soğuk bir günde tramvay içerisinde, yağan sulu kar yüzünden ön camı temiz tutmak zor olduğu için, sürücünün aracı açık olan ön cam ile sürdüğünü gözlemledi. Alabama’ya geri döndüğünde arabaların camlarını temiz tutması için el ile çalıştırılabilen bir araç yapması nedeniyle bir tasarımcı tuttu ve bu aracın üretimini yapmak üzere bölgesel bir şirket kurdu. Bunun için başvurdu ve 1903’te cam sileceğinin 17 yıllık patentini aldı.

Steve Jobs

Jobs'un iş dünyasındaki geçmişi, alışılmışın dışındaki bireysel Silikon Vadisi girişimcisi kişiliğinin yarattığı söylentilerle doludur. Estetiğin toplumsal ilgi odağı oluşturmadaki rolünü iyi bilerek tasarımın önemini vurgular. İşlevsel ve zarif olan ürünler geliştirmesi sayesinde sadık bir hayran kitlesi edinmiştir.


Lider başarılıdır


Liderlik sonuç almak “etkili olmak” demektir.Liderler hayatımızın her alanında vardır. Her ülkenin, her kurumun, her şirketin, her ailenin, her grubun lidere ihtiyacı vardır.


Daha Fazlası

Sonuçlar

Lider olan kişiler aşağıdaki 4 maddeyi peşinen kabul etmişlerdir.

BAŞARI

Liderler başarıyı kanıksamış kişilerdir. Onlar için başarı doğaldır. Sahip oldukları bu beceri sayesinde gruplarını yönetirler.

VARLIK

Network marketing'de liderlik yaptığınız grubunuz size varlık getircektir.


TOPLUMA HİZMET

Network marketing'de işe dahil ettiğiniz kişileri istihdam etmek ve kazancınızın vergisini ödediğinizden dolayı topluma hizmet etmiş olacaksınız.

MUTLULUK

Başarı, varlık ve topluma hizmet size mutluluk verir.

Eğer sende "lider" olmak istiyorsan!


Aramıza Katıl